Blue Cost Park Salvador da Bahia'yı yakınındaki Bahia otelleri
Sonuçları Filtrele
825 sonuç bulundu
-
Sırala
Mesafe: (artan)
-
Coarm0107 - Smart Convencoes
470 Av. Simon Bolivar, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Bu daire Salvador da Bahia şehrinin Armacao semtinde bulunmaktadır. Pituacu Stadyumu bu tesise 4,1 km…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Smart Convencoes 102
Avenida Simon Bolivar, 470 102, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Daire Salvador da Bahia şehrinin Armacao semtinde yer almaktadır. Restaurante Yemanja, Rei Do Pirao, Smart…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Apartment Near The Convention Center
Avenida Simon Bolivar, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Igreja Sao Fransisco bu konaklama tesisinden 2 km, Pituacu Stadyumu ise 4 km uzaklıkta bulunmaktadır.
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Estudio Com Vista Mar E Varanda
Av. Simon Bolivar, 7788, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Daire Salvador da Bahia şehrinin Armacao semtinde konumlanır. Konuklar 450 metre uzaklıktaki suşi bar…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Conforto E Elegancia - Centro De Convencoes Sc206
Av. Simon Bolivar, 470, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Daire Salvador da Bahia şehrinin Armacao semtinde yer almaktadır. Bahia Kongre Merkezi'a ulaşmanız için…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Studio Moderno - Proximo Ao Centro De Convencoes - Wifi E Estacionamento
Av. Simon Bolivar, 470, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Daire Salvador da Bahia şehrinin Armacao semtinde yer almaktadır. Tche Picanhas, Costa Marina daireden…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Fiesta Bahia Hotel
Başlangıç fiyatı: 48 US$Av. Antonio Carlos Magalhaes, 711, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Otel, Salvador da Bahia şehrinin Pituba semtinde, Itaigara Alışveriş Merkezi'a yakın bulunur. Bu otel…
Oteli göster
1 gecelik fiyatRezervasyon yap -
Refugio Vista Oceanica
Başlangıç fiyatı: 79 US$669 Rua Amazonas, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Refugio Vista Oceanica Apart otel, Joventino Silva Kent Parkı'a 2 km, Igreja Sao Fransisco'a ise 1 km…
Oteli göster
1 gecelik fiyatRezervasyon yap -
Apartamento Perfeito Para O Carnaval
Başlangıç fiyatı: 186 US$112 Rua Urbano Antonio De Souza, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Bahia Kongre Merkezi 1 kilometre mesafede, Joventino Silva Kent Parkı'a ise misafirler arabayla 10 dakika…
Oteli göster
1 gecelik fiyatRezervasyon yap -
Quarto E Sala Para 4 Ao Lado Centro De Convencoes
Avenida Simon Bolivar, 000470 617, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Blue Cost Parkı 2 km uzaklıktadır. Igreja Sao Fransisco ise daireye arabayla 10 dakikalık…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Praia De Armacao - Apartamento No Smart Convencoes
Smart Convencoes Apartamento 620, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Praia De Armacao - Apartamento No Smart Convencoes dairesi Salvador da Bahia şehrinin Armacao semtinde…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Smart Convencoes Studio308 Self-Checkin
Av.Simon Bolivar, 470 - Smart Convencoes 308, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Daire Salvador da Bahia şehrinin Armacao semtinde konumlanır. Salvador Alışveriş Merkezi'a 10 dakikalık…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Smart Convencoes Studio 409 Self-Checkin
Başlangıç fiyatı: 37 US$Av. Simon Bolivar, 470 Smart Convencoes., Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Blue Cost Parkı'a konaklamadan arabayla 10 dakika içinde ulaşılabilir. Konuklar, 350 metre uzaklıktaki…
Oteli göster
1 gecelik fiyatRezervasyon yap -
Studio Solaris
Smart Convencoes Ap 022, Segundo Andar., Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Daire, Bahia Kongre Merkezi'dan 900 metre, Blue Cost Parkı'dan ise 2 km uzaklıktadır. Babilax, Boi Preto…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Salvador Business & Flat Propriedade
Başlangıç fiyatı: 43 US$Rua Alceu Amoroso Lima 20, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Otel Pernambues metro istasyonuna 950 metre uzaklıkta ve Teatro SESC Casa do Comercio'a yakın mükemmel…
Oteli göster
1 gecelik fiyatRezervasyon yap -
Studio Vista Mar Armacao Proximo Centro Convencoes 826
Başlangıç fiyatı: 24 US$Avenida Simon Bolivar, 470, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Blue Cost Parkı, daireden 2 km uzaklıkta bulunurken Joventino Silva Kent Parkı 4 km mesafededir. Bu daire…
Oteli göster
1 gecelik fiyatRezervasyon yap -
Smart Convencoes
Başlangıç fiyatı: 49 US$Av. Simon Bolivar, 470 428, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Salvador Alışveriş Merkezi'a daireden arabayla 10 dakikada içinde ulaşılr. Restaurante Yemanja, Rei Do…
Oteli göster
1 gecelik fiyatRezervasyon yap -
Smart Convencoes Studio Pv
Av. Simon Bolivar, 470, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Salvador Alışveriş Merkezi'a yaklaşık 2 km mesafede bulunan daire, Blue Cost Parkı'a da 2,1 km uzaklıktadır.
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Studio Para 3 Vista Mar Armacao Proximo Centro Convencoes 724
Av. Simon Bolivar, 470 724, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Studio Para 3 Vista Mar Armacao Proximo Centro Convencoes 724 dairesi Salvador da Bahia şehrinin Armacao…
Oteli göster
Rezervasyon yap -
Charmoso Studio Proximo A Praia
Avenida Simon Bolivar, 470 Smart Convencoes, Apto 407, Salvador da Bahia, Brezilya
Blue Cost Park - 1.7 km (Haritada göster)
Igreja Sao Fransisco'a daireden arabayla 10 dakikada içinde ulaşılr. Bu daire Armacao semtinde…
Oteli göster
Rezervasyon yap